21 грудня 2019 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ за адресою: Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту                         Інститут оголошує набір 2020 року до очної ад’юнктури. Детальна інформація - Наука -> Ад'юнктура і докторантура

Курсанти 2 курсу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відвідали святкові заходи до Дня Подяки

Добавлено: 28.11.2019 Переглянуто: 217

27 листопада курсанти 2 курсу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відвідали святкові заходи до Дня Подяки. Захід, що було заплановано у межах дисципліни “Іноземна мова", проходив у культурному центрі Сполучених Штатів Америки “America House".

Курсанти долучились до традиційного святкування одного з найважливіших для кожного громадянина Америки свят, Дня Подяки, що проходило за участі іноземних гостей та волонтерів. У креативній формі організатори заходу представили історію виникнення Дня Подяки та поділилися традиціями святкування. Беручи активну участь у конкурсах та вікторинах, курсанти мали змогу удосконалити навички усного мовлення.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net