Курсанти 2 курсу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відвідали святкові заходи до Дня Подяки

Добавлено: 28.11.2019 Переглянуто: 536

27 листопада курсанти 2 курсу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відвідали святкові заходи до Дня Подяки. Захід, що було заплановано у межах дисципліни “Іноземна мова", проходив у культурному центрі Сполучених Штатів Америки “America House".

Курсанти долучились до традиційного святкування одного з найважливіших для кожного громадянина Америки свят, Дня Подяки, що проходило за участі іноземних гостей та волонтерів. У креативній формі організатори заходу представили історію виникнення Дня Подяки та поділилися традиціями святкування. Беручи активну участь у конкурсах та вікторинах, курсанти мали змогу удосконалити навички усного мовлення.