21 грудня 2019 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ за адресою: Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту                         Інститут оголошує набір 2020 року до очної ад’юнктури. Детальна інформація - Наука -> Ад'юнктура і докторантура

Курсанти інституту стали учасниками "Благодійного балу"

Добавлено: 28.11.2019 Переглянуто: 174

27 листопада 2019 року курсанти факультету Телекомунікаційних систем взяли участь у «Благодійному балу Київського національного університету імені Тараса Шевченка», який відбувся у колонній залі Київської міської державної адміністрації.

Вже вкотре курсанти факультету Телекомунікаційних систем довели – військовослужбовець повинен не лише бути професіоналом у військовій справі, а й справжнім взірцем у багатьох інших сферах. Корисно та весело проводити вільний час – запорука успіху майбутніх офіцерів.

Участь у Благодійних балах вже стала традицією.Адже це не лише заняття улюбленою справою, а і одночасна допомога тим, кому це дійсно потрібно.

Багатотижневі старання принесли свої плоди, як результат хлопці та дівчата феєрично виступили на паркеті.

Прекрасна музика, живий спів, цікава та органічна програма. Благодійний бал – чудовий шанс для кожного бажаючого опинитись у казці та по справжньому відпочити.

АрміяINFORM – інформаційне агентство Міністерства оборони України: Курсанти ВІТІ закружляли у вальсі

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net