6 червня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН (ІНЖЕНЕР З АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ - підготовка за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 12.30 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          З 01 вересня 2020 року в Інституті розпочнуться курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня. Детальна інформація - Вступникам -> Курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня

Курсанти інституту стали учасниками "Благодійного балу"

Добавлено: 28.11.2019 Переглянуто: 282

27 листопада 2019 року курсанти факультету Телекомунікаційних систем взяли участь у «Благодійному балу Київського національного університету імені Тараса Шевченка», який відбувся у колонній залі Київської міської державної адміністрації.

Вже вкотре курсанти факультету Телекомунікаційних систем довели – військовослужбовець повинен не лише бути професіоналом у військовій справі, а й справжнім взірцем у багатьох інших сферах. Корисно та весело проводити вільний час – запорука успіху майбутніх офіцерів.

Участь у Благодійних балах вже стала традицією.Адже це не лише заняття улюбленою справою, а і одночасна допомога тим, кому це дійсно потрібно.

Багатотижневі старання принесли свої плоди, як результат хлопці та дівчата феєрично виступили на паркеті.

Прекрасна музика, живий спів, цікава та органічна програма. Благодійний бал – чудовий шанс для кожного бажаючого опинитись у казці та по справжньому відпочити.

АрміяINFORM – інформаційне агентство Міністерства оборони України: Курсанти ВІТІ закружляли у вальсі

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net