УВАГА, до 31 жовтня 2021 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: (067) 555-87-37, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Виставка «Освіта та кар’єра – День студента 2019»

Добавлено: 20.11.2019 Переглянуто: 765


15-16 листопада відбулась міжнародна виставка «Освіта та кар’єра – День студента 2019» в Українському домі, на якій було достойно представлено наш Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут. Виставка була організована та поведена за підтримки Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України.

Виставка «Освіта та кар’єра – День студента 2019» є найбільшим заходом в Україні, що присвячений вищій освіті в Україні та за кордоном і надає змогу всім бажаючим отримати інформацію безпосередньо від представників вишів.

Організатори виставки, на якій були представлені більше 70 закордонних навчальних закладів з різних країн світу та провідні українські заклади вищої освіти, запросили старшокласників, студентів та батьків.

Відзначимо, що відвідувачі активно цікавилися інформаційним стендом нашого Військового інституту. Старший викладач кафедри Автоматизованих систем управління майор Олександр Симоненко відповів на всі запитання щодо вступу та при необхідності допомагав спрямувати школярів щодо вибору майбутньої професії - захисника України.

Від керівництва інститут особливу подяку хотілось би висловити курсантам: Олександрі Молібозі, Олександру Ларіну, Ользі Бакуменко, які провели якісну профорієнтаційну роботу серед абітурієнтів, які завітали на виставку.

ВІТІ в каталозі виставки

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх