УВАГА, до 31 жовтня 2021 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: (067) 555-87-37, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

XІІ науково-практична конференція у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації

Добавлено: 15.11.2019 Переглянуто: 1507


14-15 листопада 2019 року у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації відбулася XІІ науково–практична конференція присвячена питанням розвитку телекомунікаційних систем та мереж спеціального призначення та їх застосування в районі проведення операції Об’єднаних сил.

Участь у заході взяли представники наукового центру, факультетів та кафедр інституту, структурних підрозділів Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України, вищих військових навчальних закладів та інших військових формувань, представники промисловості, фірми виробники сучасного телекомунікаційного обладнання, науковці та дослідники.

Відкриваючи науково-практичну конференцію заступник начальника військового інституту з навчальної роботи полковник Олексій Сілко, зазначив, що сьогодні у військах відбувається стрімкий перехід засобів зв’язку на нові стандарти та створюються сучасні системи кібербезпеки.

Учасники науково-практичної конференції упродовж двох днів обговорювали теоретичні і практичні результати наукових досліджень та визначення їх перспективних напрямів з питань створення автоматизованої системи управління зв’язком, потужної системи захисту та кібербезпеки.

Під час заходу учасники також обговорили та проаналізували результати й досвід застосування зразків вітчизняної та зарубіжної техніки зв’язку, яка надійшла у підрозділи Української армії впродовж останніх років та широко використовуються в операції Об’єднаних сил.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх