Першість інституту з Армспорту

Добавлено: 11.11.2019 Переглянуто: 942

Армспорт не потребує якоїсь особливої екіпіровки, головне, що потрібно — це сила, спритність і витривалість — якості, властиві будь-якому справжньому чоловікові.

Серед запрошених гостей на спортивному заході були присутні : Іонов Дмитро Майстер спорту з Армрестлінгу Учасник чемпіонату світу серед професіоналів, Костомаров Віталій віцепрезидент «Професійної ліги Армрестлінгу України», Президент «Професійної ліги Армрестлінгу України» Суддя міжнародної категорії Олена Кузьмич.

Олена зазначила ,що курсанти продемонстрували справжню боротьбу, характер та подарували гарні емоції вболівальникам та всім присутнім.

Курсанти змагались в 5-ти вагових категоріях ( 60,70,80,90 та понад 90 кілограмів).

Кращими в своїх вагових категоріях стали :

Вагова категорія 60 кілограмів солдат Червень О.О. 29 курс.

Вагова категорія 70 кілограмів солдат Гавриленко Р.В. 27 курс.

Вагова категорія 80 кілограмів солдат Бочаров В.А. 19 курс.

Вагова категорія 90 кілограмів мол.сержант Ковальчук Є.С. 26 курс.

Вагова категорія +90 кілограмів ст.солдат Химченко Р.Д. 16 курс.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!