Зустріч з офіцерами 55-го автобату “Чорний лис”

Добавлено: 10.11.2019 Переглянуто: 626

Дороги війни… Поблизу них може повсякчас чатувати підступна небезпека. Понад п’ять років триває боротьба на Сході України. Неабияке місце в цій справі займають ті, хто долає усі перепони і бездоріжжя, щоб доправити вантаж. Найважливіший вантаж, іноді від якого залежить фінал бою.

Ці дороги назавжди закарбувалися в пам’яті офіцерів 55-го окремого автомобільного батальйону.

І саме сьогодні курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут у просторі музейної експозиції “Український Схід” в рамках проекту “Слово свідка” мали змогу поспілкуватися з ветеранами 55-го автобату підполковником Сергієм Ткаченко та лейтенантом Андрієм Тищенко. До того ж Сергій Ткаченко- людина творча , автор тексту гімну батальйону, що увійшли до збірки яку і мали можливість прослухати зв’язківці-“Півсотні п’ятий автобат” -Чорний лис.