Запрошуємо до участі у роботі ХІІ науково-практичної конференції “Пріоритетні напрямки розвитку телекомунікаційних систем та мереж спеціального призначення. Застосування підрозділів, комплексів, засобів зв’язку та автоматизації в операції Об’єднаних сил”, яка відбудеться 14 – 15 листопада 2019 року                         30 листопада 2019 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ за адресою: Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту

Національно-патріотичне виховання цивільної молоді

Добавлено: 07.11.2019 Переглянуто: 182

З метою національно-патріотичного виховання цивільної молоді 06.11.2019 року у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відбулося проведення «Дня відкритих дверей» для студентів Київського державного коледжу туризму та готельного господарства.

Для студентів продемонстрували навчально-матеріальну базу кафедри Радіо- та супутникового зв'язку, Транспортних мереж, Комп'ютерних інформаційних технологій, Автоматизованих систем управління, Бойового застосування підрозділів зв'язку.

Свою майстерність з БАрС продемонстрували курсанти у спортивному залі. Спортсмени-гирьовики інституту представили шоу жонглювання гирями.

У музеї інституту студенти ознайомилися із славетною історією нашого вишу.

Відвідування провідного вищого військового навчального закладу студентами Київського державного коледжу туризму та готельного господарства є важливою складовою освітнього процесу в контексті національно-патріотичного виховання молоді.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net