Семінар з питань трансформації системи управління військами (силами)

Добавлено: 06.11.2019 Переглянуто: 841

На базі Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут проходить робота синдикату семінару з питань трансформації системи управління військами (силами).

В роботі синдикату приймають участь іноземні фахівці, представники Головного управління зв'язку та інформаційних систем Генерального штабу ЗС України, Військового інституту та Науково центру зв'язку та інформатизації ВІТІ.

Завданням робочої групи є перегляд та аналіз запропонованої представниками Генерального штабу структур системи командування та управління щодо відповідності запропонованої побудови принципам НАТО, ефективність та дієвість побудови в українському контексті.