6 червня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН (ІНЖЕНЕР З АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ - підготовка за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 12.30 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          З 01 вересня 2020 року в Інституті розпочнуться курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня. Детальна інформація - Вступникам -> Курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня

Семінар з питань трансформації системи управління військами (силами)

Добавлено: 06.11.2019 Переглянуто: 369

На базі Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут проходить робота синдикату семінару з питань трансформації системи управління військами (силами).

В роботі синдикату приймають участь іноземні фахівці, представники Головного управління зв'язку та інформаційних систем Генерального штабу ЗС України, Військового інституту та Науково центру зв'язку та інформатизації ВІТІ.

Завданням робочої групи є перегляд та аналіз запропонованої представниками Генерального штабу структур системи командування та управління щодо відповідності запропонованої побудови принципам НАТО, ефективність та дієвість побудови в українському контексті.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net