Запрошуємо до участі у роботі ХІІ науково-практичної конференції “Пріоритетні напрямки розвитку телекомунікаційних систем та мереж спеціального призначення. Застосування підрозділів, комплексів, засобів зв’язку та автоматизації в операції Об’єднаних сил”, яка відбудеться 14 – 15 листопада 2019 року                         30 листопада 2019 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ за адресою: Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту

Семінар з питань трансформації системи управління військами (силами)

Добавлено: 06.11.2019 Переглянуто: 194

На базі Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут проходить робота синдикату семінару з питань трансформації системи управління військами (силами).

В роботі синдикату приймають участь іноземні фахівці, представники Головного управління зв'язку та інформаційних систем Генерального штабу ЗС України, Військового інституту та Науково центру зв'язку та інформатизації ВІТІ.

Завданням робочої групи є перегляд та аналіз запропонованої представниками Генерального штабу структур системи командування та управління щодо відповідності запропонованої побудови принципам НАТО, ефективність та дієвість побудови в українському контексті.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net