Запрошуємо до участі у роботі ХІІ науково-практичної конференції “Пріоритетні напрямки розвитку телекомунікаційних систем та мереж спеціального призначення. Застосування підрозділів, комплексів, засобів зв’язку та автоматизації в операції Об’єднаних сил”, яка відбудеться 14 – 15 листопада 2019 року                         30 листопада 2019 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ за адресою: Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту

Працівники поліції провели профілактичні заходи із курсантами інституту

Добавлено: 05.11.2019 Переглянуто: 255

Співробітники Управління протидії наркозлочинності та Управління карного розшуку Головного управління національної поліції в м. Київ в рамках Всеукраїнського тижня права провели для курсантів Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут пізнавальний правовий урок.

Правоохоронці розповіли майбутнім офіцерам про їх права та обов’язки, роз’яснили з якого віку і за що настає адміністративна та кримінальна відповідальність, ознайомили зі статистикою вчинення злочинів та правопорушень в м. Києві та в Україні в цілому. Проінформували та довели до курсантів аналіз моніторингу про масштаби, поширеність та форми вживання наркотичних, психоактивних речовин( із зазначенням їх класу та виду, мотивів, факторів, які обумовлюють їх вживання), частоту, доступність та місце вживання цих речовин молоддю.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net