6 червня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН (ІНЖЕНЕР З АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ - підготовка за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 12.30 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          З 01 вересня 2020 року в Інституті розпочнуться курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня. Детальна інформація - Вступникам -> Курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня

Працівники поліції провели профілактичні заходи із курсантами інституту

Добавлено: 05.11.2019 Переглянуто: 394

Співробітники Управління протидії наркозлочинності та Управління карного розшуку Головного управління національної поліції в м. Київ в рамках Всеукраїнського тижня права провели для курсантів Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут пізнавальний правовий урок.

Правоохоронці розповіли майбутнім офіцерам про їх права та обов’язки, роз’яснили з якого віку і за що настає адміністративна та кримінальна відповідальність, ознайомили зі статистикою вчинення злочинів та правопорушень в м. Києві та в Україні в цілому. Проінформували та довели до курсантів аналіз моніторингу про масштаби, поширеність та форми вживання наркотичних, психоактивних речовин( із зазначенням їх класу та виду, мотивів, факторів, які обумовлюють їх вживання), частоту, доступність та місце вживання цих речовин молоддю.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net