Вшанування загиблих Українських Захисників

Добавлено: 03.11.2019 Переглянуто: 831

Сьогодні, 3 листопада, у Меморіальному комплексі на території Міністерства оборони України відбувся щоденний церемоніал вшанування захисників України, які загинули цього дня у різні роки внаслідок російської збройної агресії на сході України.

У пам’ятному заході взяли участь рідні загиблих захисників, представники керівного складу Міністерства оборони, Генерального штабу Збройних Сил України та курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

Сьогодні, Дзвін Пам’яті пролунав один раз...

Цього дня у 2016 році внаслідок збройної агресії РФ загинув молодший сержант ЗДОРОВЕЦЬ Денис Богданович.

Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам’яті.

Вічна пам’ять Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну! Вічна Слава Героям!