6 червня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН (ІНЖЕНЕР З АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ - підготовка за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 12.30 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          З 01 вересня 2020 року в Інституті розпочнуться курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня. Детальна інформація - Вступникам -> Курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня

Добавлено: 31.10.2019 Переглянуто: 1041

31 жовтня 2019 року курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут: Олександр Гонтаренко, Тарас Лапшуда, Ігор Вовк та Олексій Славгородський, на чолі з професором кафедри військово-гуманітарних дисциплін Людмилою Кримець, взяли участь у роботі науково-практичної конференції “Філософсько-соціологічні та психолого-педагогічні проблеми підготовки особистості до виконання завдань в особливих умовах”, організованої Національним університетом оборони України імені Івана Черняховського.

Учасники конференції зазначили, що сьогоднішня складна ситуація вимагає якісно нових поглядів на зміст соціальної та гуманітарної політики в секторі безпеки та оборони, яка у сучасних умовах стає одним із визначальних чинників обороноздатності держави, престижності військової служби, укомплектованості армії особовим складом і, у кінцевому рахунку, її бойової готовності та бойової спроможності.

Доповідачі підкреслити необхідність оновлення концептуальних засад підготовки військових фахівців як сучасних воєнних лідерів та переконливо доводили, що завдання, які постають перед військовою освітою у зв’язку з трансформаціями суспільно-політичної ситуації в Україні мають концептуальну природу, оскільки їхнє вирішення передбачає зміну самих способів мислення і дій в умовах надскладних викликів сучасності.

Курсанти Військового інституту вдало виступили на конференції та відповіли на складні запитання найвимогливіших професорів.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net