Добавлено: 31.10.2019 Переглянуто: 1929

31 жовтня 2019 року курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут: Олександр Гонтаренко, Тарас Лапшуда, Ігор Вовк та Олексій Славгородський, на чолі з професором кафедри військово-гуманітарних дисциплін Людмилою Кримець, взяли участь у роботі науково-практичної конференції “Філософсько-соціологічні та психолого-педагогічні проблеми підготовки особистості до виконання завдань в особливих умовах”, організованої Національним університетом оборони України імені Івана Черняховського.

Учасники конференції зазначили, що сьогоднішня складна ситуація вимагає якісно нових поглядів на зміст соціальної та гуманітарної політики в секторі безпеки та оборони, яка у сучасних умовах стає одним із визначальних чинників обороноздатності держави, престижності військової служби, укомплектованості армії особовим складом і, у кінцевому рахунку, її бойової готовності та бойової спроможності.

Доповідачі підкреслити необхідність оновлення концептуальних засад підготовки військових фахівців як сучасних воєнних лідерів та переконливо доводили, що завдання, які постають перед військовою освітою у зв’язку з трансформаціями суспільно-політичної ситуації в Україні мають концептуальну природу, оскільки їхнє вирішення передбачає зміну самих способів мислення і дій в умовах надскладних викликів сучасності.

Курсанти Військового інституту вдало виступили на конференції та відповіли на складні запитання найвимогливіших професорів.