Війська зв’язку ЗС України поповнять офіцери запасу

Добавлено: 25.10.2019 Переглянуто: 657

До інституту прибули на трьох місячні курси перепідготовки та підвищення кваліфікації офіцери, яких призвали в ЗС України.

Всі вони закінчили кафедри військової підготовки, мають вищу освіту не нижче бакалавра та раніше не проходили військову службу.

Мета призову офіцерів — набуття ними практичних навичок і умінь для збройного захисту Вітчизни, збільшення кількості військово навчених осіб в запасі та підвищення рівня укомплектованості військ зв’язку Збройних Сил України офіцерським складом. Свої навички запасники будуть вдосконалювати на базі батальйону навчального процесу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

Після завершення підготовки передбачається призначення офіцерів на посади до не бойових військових частин військ зв’язку ЗС України.