Вшанування Захисників України

Добавлено: 25.10.2019 Переглянуто: 690

2Сьогодні, 25 жовтня, курсанти факультету інформаційних технологій інституту відвідали меморіальний комплекс Міністерства оборони України є - Залу пам’яті захисників України, де сьогодні був один з тих небагатьох днів, коли Дзвін Пам’яті, мовчав.

У цей день Збройні Сили України не понесли бойових втрат. Повік не забудемо подвиги Героїв, які віддали своє життя за майбутнє України! Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам’яті.

Вічна пам’ять Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну! Вічна Слава Героям!