В інституті завершилися курси підвищення кваліфікації офіцерів з питань бойового застосування новітніх засобів зв'язку

Добавлено: 22.10.2019 Переглянуто: 876

З 15 по 22 жовтня 2019 року на базі радіозв’язку факультету телекомунікаційних систем Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут проводились курси підвищення кваліфікації офіцерів з питань бойового застосування новітніх засобів зв’язку.

Під час курсів слухачі отримали знання, уміння і практичні навички для виконання функціональних обов’язків за посадами.

За результатами курсу та успішним складанням комплексного екзамену офіцери отримали Свідоцтва про підвищення кваліфікації.

В цілому, за результатами відгуків слухачів курсів, зазначені заняття мали значне практичне значення, що підтверджує доцільність їх проведення в навчальному процесі Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.