Цікава гра “Пейнтбол” зі смаком адреналіну

Добавлено: 20.10.2019 Переглянуто: 664

Купа адреналіну і маса позитивних емоцій отримали курсанти факультету телекомунікаційних систем інституту під час гри в Пейнтбол. Дана гра яка імітує швидкісні вогневі контакти на обмеженому просторі ідеально підходить для вивчення тактики бою в містах.

Команда влаштує гру, головна мета якої — потрапити в супротивника кулькою з фарбою. Перед стартом кожному учаснику видадуть камуфляжний костюм, шолом і маску, пейнтбольну зброю.. Після цього курсанти розділились на дві команди та зайняли свої місця на просторій локації. Перемогу як завжди отримали спритні та кмітливі.

Пейнтбол - вже в багатьох країнах інтегрований в навчальний процес майбутніх офіцерів.