На кафедрі Комп’ютерних інформаційних технологій завершились курси підвищення кваліфікації

Добавлено: 18.10.2019 Переглянуто: 1231

З 15 по 18 жовтня 2019 року на базі кафедри комп’ютерних інформаційних технологій факультету інформаційних технологій Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут проводились курси підвищення кваліфікації осіб офіцерського складу та працівників Збройних Сил України з питань забезпечення та організації електронного документування управлінської інформації.

Під час курсів слухачі отримали знання, уміння і практичні навички для виконання функціональних обов’язків за посадами.

За результатами курсу та успішною здачею заліків слухачі отримали Свідоцтва про підвищення кваліфікації.