Кіномистецтво у формуванні української національної ідентичності

Добавлено: 15.10.2019 Переглянуто: 1042

Завершальним акордом урочистості з нагоди відкриття Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка на кафедрі військово-гуманітарних дисциплін інституту стала зустріч з відомим, культовим кінорежисером Олександром Денисюком.

Курсанти мали змогу подивитися його романтично-драматичну сагу "Тарас. Повернення". Фільм розповідає про останні місяці заслання Тараса Шевченка у Казахстані. Головна ідея фільму – показати Тараса Шевченка не книжного, холодного, і, від того, чужого, а зрозумілого та ліричного.

Перегляду передувала творча бесіда курсантів з автором сценарію і режисером стрічки паном Олександром. Говорили про поета, кіномистецтво, українську культуру та роль митця у формуванні української національної ідентичності.