Історичні барви вихідного дня курсантів-першокурсників

Добавлено: 13.10.2019 Переглянуто: 757

Сьогодні до Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені героїв Крут завітав відомий волонтер, активіст та український патріот Євген Дзюба, який наповнив історичними барвами вихідний день курсантів-першокурсників.

В його розповіді йшлося про традиції, побут легендарних особистостей воїнів Української повстанської армії. Пан Євген поділився з курсантами власними дослідженнями про нелегкий шлях боротьби за незалежність України, та презентував курсантам власний фільм «Проєкт УПА очима східняків».

Патріотична година пройшла у цікавій та жвавій дискусії. Заступник начальника Військового інституту з морально-психологічного забезпечення полковник Олег Петровський подякував гостю та запросив Євгена Дзюбу долучатися до патріотичних заходів з курсантами в майбутньому.