Нагородження курсантів на напередодні Дня захисника України

Добавлено: 11.10.2019 Переглянуто: 723

“Шановні курсанти, пишаємось кожним з Вас, та бажаємо вам бути гідними захисниками України. Успіхів вам та вашим родинам” лунало сьогодні на плацу інституту. Напередодні Дня захисника України, начальниками факультетів проведено урочисті шикуванні, на яких за сумлінне виконання службових обов’язків, зразкову дисципліну, високі показники у навчанні та з нагоди Дня захисника України кращих курсантів інституту було нагороджено грамотами та нагрудними знаками Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, відзнаками Начальника генерального штабу - Головнокомандувача Збройних Сил України, голови Печерської державної адміністрації.

Заслужено свої чергові сержантські звання отримали кращі курсанти.

Приємним сюрпризом для курсантів стали квитки до Київського національного академічного театру оперети.