УВАГА, до 31 жовтня 2021 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: (067) 555-87-37, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Навчально-методичний збір з питань підготовки військових фахівців на “Курсах професійної підготовки тактичного рівня”

Добавлено: 08.10.2019 Переглянуто: 462


У роботі навчально-методичного збору з питань підготовки військових фахівців на “Курсах професійної підготовки тактичного рівня”, який проходить у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, прийняли участь представники інституту.

Захід проходить під головуванням директора департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України генерал-майора Миколи Садовського. Участь у зборі беруть керівники управлінь Генерального штабу Збройних Сил України, Командування Сухопутних військ Збройних Сил України, заступники начальників вищих військових навчальних закладів з навчальної роботи, експерти країн – членів НАТО, науково-педагогічні працівники Національної академії.

Перед учасниками збору із доповіддю "Стисла характеристика змісту програми підготовки військових фахівців на Курсах лідерства за спеціальністю Організація зв'язку у ЗСУ у 2019 році" виступив заступник начальника інституту з навчальної роботи полковник Олексій Сілко.

За час дводенного збору учасники мають можливість обмінятися досвідом щодо підготовки військових фахівців на “Курсах професійної підготовки тактичного рівня", поділитися своїми напрацюваннями і спостереженнями за новою для Збройних Сил України системою підготовки фахівців тактичного рівня.

Сумісна робота з іноземними експертам країн-членів НАТО надасть змогу фахово обговорити проблемні питання щодо підготовки військових фахівців на “Курсах професійної підготовки тактичного рівня та знайти шляхи їх вирішення.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх