26 жовтня 2019 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ за адресою: Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту                         Запрошуємо до участі у роботі ХІІ науково-практичної конференції “Пріоритетні напрямки розвитку телекомунікаційних систем та мереж спеціального призначення. Застосування підрозділів, комплексів, засобів зв’язку та автоматизації в операції Об’єднаних сил”, яка відбудеться 14 – 15 листопада 2019 року

Благодійний бал "У ритмі серця"

Добавлено: 08.10.2019 Переглянуто: 262

Танцює багряне осіннє листя на вітру, зачаровуючи оточувальних своїми фарбами... Так само і 6 жовтня, зачаровуючи, танцювали на Благодійному балу курсанти факультету Телекомунікаційних систем разом із своїми чарівними партнерками. Так, вони, ніби осінні листочки, ніжно та витончено рухались під теплі знайомі мелодії.

Саме у цей день волонтери громадської організації "Молодість не байдужа" організували та провели Благодійний бал "У ритмі серця", метою якого був збір коштів на допомогу діткам-інвалідам з Ладиженського інтернату.

Це так приємно, займатись улюбленою та водночас - корисною справою! Вже традиційно курсанти факультету Телекомунікаційних систем беруть участь у подібних заходах, адже так почесно у доступний спосіб тихенько робити добрі справи! Багато численні виснажливі тренування аж ніяк не лякають наших юнаків.

Майбутні офіцери мають на меті бути обізнаними та розвинутими у всьому. Вони закликають своїм прикладом усіх небайдужих приєднуватись до них, адже робити добрі справи так просто.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net