26 жовтня 2019 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ за адресою: Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту                         Запрошуємо до участі у роботі ХІІ науково-практичної конференції “Пріоритетні напрямки розвитку телекомунікаційних систем та мереж спеціального призначення. Застосування підрозділів, комплексів, засобів зв’язку та автоматизації в операції Об’єднаних сил”, яка відбудеться 14 – 15 листопада 2019 року

Участь в 10-му міжнародному марафоні 10th Wizz Air Kyiv City Marathon

Добавлено: 06.10.2019 Переглянуто: 242

Сидіти на місці - Ні, це не для нас, тож 5 жовтня курсанти факультету телекомунікаційних систем та факультету бойового застосування систем управління та зв'язку Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут взяли участь в 10-му міжнародному марафоні 10th Wizz Air Kyiv City Marathon в благодійній дистанцій Ветеранська десятка 10 км.

Гарний настрій та позитивна енергетика супроводжувала учасників по всій дистанції бігу. Цей рік бігло понад 17 000 бігунів з різних міст України та 58 країн світу.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net