22 лютого 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ за адресою: Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту                         Інститут оголошує набір 2020 року до очної ад’юнктури. Детальна інформація - Наука -> Ад'юнктура і докторантура

Участь в 10-му міжнародному марафоні 10th Wizz Air Kyiv City Marathon

Добавлено: 06.10.2019 Переглянуто: 325

Сидіти на місці - Ні, це не для нас, тож 5 жовтня курсанти факультету телекомунікаційних систем та факультету бойового застосування систем управління та зв'язку Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут взяли участь в 10-му міжнародному марафоні 10th Wizz Air Kyiv City Marathon в благодійній дистанцій Ветеранська десятка 10 км.

Гарний настрій та позитивна енергетика супроводжувала учасників по всій дистанції бігу. Цей рік бігло понад 17 000 бігунів з різних міст України та 58 країн світу.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net