26 жовтня 2019 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ за адресою: Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту                         Запрошуємо до участі у роботі ХІІ науково-практичної конференції “Пріоритетні напрямки розвитку телекомунікаційних систем та мереж спеціального призначення. Застосування підрозділів, комплексів, засобів зв’язку та автоматизації в операції Об’єднаних сил”, яка відбудеться 14 – 15 листопада 2019 року

З Днем працівників освіти!

Добавлено: 05.10.2019 Переглянуто: 219

Шановні освітяни, науково-педагогічні працівники!

Вітаю Вас із Днем працівників освіти! Кожен з Вас може по праву пишатися своєю належністю до системи військової освіти, адже військові освітяни роблять гідний внесок у забезпечення обороноздатності України, готуючи для Збройних Сил та інших військових формувань високоосвічених військових фахівців нової генерації.

Особливо в сучасній реальності на випускників військових навчальних закладів - захисників держави український народ покладає великі сподівання.

Професія працівника освіти – найблагородніша серед інших, вона об’єднує людей щирих помислів, сердець і почуттів. Ви прищеплюєте своїм вихованцям любов до знань, сієте в їх серцях зерна світлого та вічного, відкриваєте складний духовний світ буття, даєте мудрі поради, які для багатьох стають життєвим кредо.

Бажаю Вам, міцного здоров’я, родинного щастя і затишку, оптимізму, творчого натхнення, нових досягнень у науково–педагогічній діяльності та професійного зростання в ім’я України та Збройних Сил.

Начальник Військового інституту телекомунікацій та інформатизації

полковник Є.СТЕПАНЕНКО.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net