22 лютого 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ за адресою: Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту                         Інститут оголошує набір 2020 року до очної ад’юнктури. Детальна інформація - Наука -> Ад'юнктура і докторантура

Курс “Діагностування та ремонт радіостанцій компанії Harris”

Добавлено: 03.10.2019 Переглянуто: 296

З фахівцями зв'язку військових частин та курсантами Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут проводяться навчання з метою ефективної технічної експлуатації радіостанції виробництва Harris. Зв’язківці на технічній площадці Центральної бази ремонту і зберігання засобів зв'язку мають змогу пройти курс "Діагностування та ремонт радіостанцій компанії Harris".

Майбутні офіцери-зв’язківці теоретично і практично опановують знання, обмінюються досвідом та забезпечують лінгвістичне супроводження занять з американським представником компанії Harris.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net