26 жовтня 2019 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ за адресою: Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту                         Запрошуємо до участі у роботі ХІІ науково-практичної конференції “Пріоритетні напрямки розвитку телекомунікаційних систем та мереж спеціального призначення. Застосування підрозділів, комплексів, засобів зв’язку та автоматизації в операції Об’єднаних сил”, яка відбудеться 14 – 15 листопада 2019 року

Курс “Діагностування та ремонт радіостанцій компанії Harris”

Добавлено: 03.10.2019 Переглянуто: 187

З фахівцями зв'язку військових частин та курсантами Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут проводяться навчання з метою ефективної технічної експлуатації радіостанції виробництва Harris. Зв’язківці на технічній площадці Центральної бази ремонту і зберігання засобів зв'язку мають змогу пройти курс "Діагностування та ремонт радіостанцій компанії Harris".

Майбутні офіцери-зв’язківці теоретично і практично опановують знання, обмінюються досвідом та забезпечують лінгвістичне супроводження занять з американським представником компанії Harris.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net