Курсантам інституту було вручено сертифікати операторів сучасних радіозасобів виробництва компанії “Aselsan”

Добавлено: 02.10.2019 Переглянуто: 1056

У період з 23 по 27 вересня 2019 року на базі Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут фахівцями ТОВ «Еверест Лімітед» для військовослужбовців з різних військових частин Збройних Сил України та курсантів інституту проведені прискорені курси з вивчення новітніх засобів радіозв'язку. Головною метою курсів є підвищення фахового рівня та набуття практичних навичок зв’язківцями з експлуатації сучасних радіозасобів виробництва компанії “Aselsan”.

Сьогодні 2 жовтня курсантам факультету телекомунікаційних систем Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут було вручено сертифікати операторів сучасних радіозасобів виробництва компанії “Aselsan”.