26 жовтня 2019 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ за адресою: Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту                         Запрошуємо до участі у роботі ХІІ науково-практичної конференції “Пріоритетні напрямки розвитку телекомунікаційних систем та мереж спеціального призначення. Застосування підрозділів, комплексів, засобів зв’язку та автоматизації в операції Об’єднаних сил”, яка відбудеться 14 – 15 листопада 2019 року                        

Курсантам інституту було вручено сертифікати операторів сучасних радіозасобів виробництва компанії “Aselsan”

Добавлено: 02.10.2019 Переглянуто: 221


У період з 23 по 27 вересня 2019 року на базі Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут фахівцями ТОВ «Еверест Лімітед» для військовослужбовців з різних військових частин Збройних Сил України та курсантів інституту проведені прискорені курси з вивчення новітніх засобів радіозв'язку. Головною метою курсів є підвищення фахового рівня та набуття практичних навичок зв’язківцями з експлуатації сучасних радіозасобів виробництва компанії “Aselsan”.

Сьогодні 2 жовтня курсантам факультету телекомунікаційних систем Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут було вручено сертифікати операторів сучасних радіозасобів виробництва компанії “Aselsan”.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх