Вічна слава Героям!

Добавлено: 29.09.2019 Переглянуто: 840

Сьогодні, 29 вересня курсанти факультету телекомунікаційних систем Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, в Міністерстві оборони України під час щоденного церемоніалу вшанували захисників України, які загинули цього дня у різні роки та внаслідок російської збройної агресії на сході України.

Сьогодні, 29 вересня, Дзвін Пам’яті пролунав тричі...

У цей день в 2004 році під час виконання завдань у складі українського миротворчого контингенту Місії ООН зі стабілізації у Республіці Ірак загинув підполковник ТИХОНОВ Олег Станіславович.

У цей день у 2017 році перестали битися серця мужніх захисників України: старшина Луганського прикордонного загону ГУВІР Сергій Іванович; старший прапорщик Луганського прикордонного загону ДЕДЕ Дмитро Васильович.

Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам’яті..

Вічна пам’ять Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну! Вічна Слава Героям!.