22 лютого 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ за адресою: Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту                         Інститут оголошує набір 2020 року до очної ад’юнктури. Детальна інформація - Наука -> Ад'юнктура і докторантура

Міністр оборони України Андрій Загороднюк відвідав Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут

Добавлено: 28.09.2019 Переглянуто: 800

Сьогодні, 28 вересня, Міністр оборони України Андрій Загороднюк відвідав Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації.

Начальник військ зв’язку ЗСУ – начальник Головного управління зв’язку та інформаційних систем Генерального штабу ЗСУ генерал-лейтенант Володимир Рапко разом з начальником інституту полковником Євгеном Степаненко в ході візиту глави оборонного відомства розповіли про реальний стан справ у військовому виші, проблеми, які сьогодні турбують зв’язківців та перспективи розвитку навчального закладу та військ зв'язку в цілому.

Міністр оборони Андрій Загороднюк вивчив проблемні питання вишу, зокрема стан справ з укомплектованістю офіцерських посад, обміну досвідом з іноземними партнерами, стажуванню курсантів за кордоном тощо.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net