Міністр оборони України Андрій Загороднюк відвідав Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут

Добавлено: 28.09.2019 Переглянуто: 1213

Сьогодні, 28 вересня, Міністр оборони України Андрій Загороднюк відвідав Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації.

Начальник військ зв’язку ЗСУ – начальник Головного управління зв’язку та інформаційних систем Генерального штабу ЗСУ генерал-лейтенант Володимир Рапко разом з начальником інституту полковником Євгеном Степаненко в ході візиту глави оборонного відомства розповіли про реальний стан справ у військовому виші, проблеми, які сьогодні турбують зв’язківців та перспективи розвитку навчального закладу та військ зв'язку в цілому.

Міністр оборони Андрій Загороднюк вивчив проблемні питання вишу, зокрема стан справ з укомплектованістю офіцерських посад, обміну досвідом з іноземними партнерами, стажуванню курсантів за кордоном тощо.