Зв’язківці Збройних Сил України підвищують професійний рівень на базі Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут

Добавлено: 23.09.2019 Переглянуто: 651

На базі Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут пройшли прискорені курси з вивчення новітніх засобів радіозв'язку. Головною метою курсів є підвищення фахового рівня та набуття практичних навичок зв’язківцями з експлуатації сучасних радіозасобів виробництва компанії “Aselsan”.

Для того, щоб уміти користуватися новими засобами зв’язку, які інтегруються у зразки озброєння та військової техніки, необхідні досвідчені військовослужбовці, які знають можливості сучасних телекомунікаційних технологій. Програма підготовки курсів базується на вивченні тактико-технічних характеристик та основ експлуатації УКХ радіостанцій виробництва компанії “Aselsan”.

По закінченню курсів слухачам будуть вручені свідоцтва про підвищення кваліфікації.