УВАГА, до 31 жовтня 2021 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: (067) 555-87-37, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Зв’язківці Збройних Сил України підвищують професійний рівень на базі Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут

Добавлено: 23.09.2019 Переглянуто: 651


На базі Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут пройшли прискорені курси з вивчення новітніх засобів радіозв'язку. Головною метою курсів є підвищення фахового рівня та набуття практичних навичок зв’язківцями з експлуатації сучасних радіозасобів виробництва компанії “Aselsan”.

Для того, щоб уміти користуватися новими засобами зв’язку, які інтегруються у зразки озброєння та військової техніки, необхідні досвідчені військовослужбовці, які знають можливості сучасних телекомунікаційних технологій. Програма підготовки курсів базується на вивченні тактико-технічних характеристик та основ експлуатації УКХ радіостанцій виробництва компанії “Aselsan”.

По закінченню курсів слухачам будуть вручені свідоцтва про підвищення кваліфікації.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх