В Їдальні зв’язківців годують так само смачно, як вдома!

Добавлено: 22.09.2019 Переглянуто: 1633

Вже другий рік поспіль курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут харчуються за новою системою харчування. Результати дуже помітні і про це свідчать відгуки курсантів.

На сніданок, обід і вечерю курсанти смакують страви, що приготували кваліфіковані кухарі, які вкладають в приготування не лише високу майстерність, а й душу. М’ясні, овочеві нарізки, фрукти, кисломолочні продукти та напої постійно присутні в їхньому раціоні як смачне доповнення до основних страв, що є елементами шведського столу.

— Перехід на нову систему продовольчого забезпечення за натовським стандартом кардинально покращив харчування курсантів. Відтепер кожен військовослужбовець на власний вибір обирає собі сніданок, обід або вечерю, які представлені відразу декількома стравами. Курсанти вже забули, що таке обмежена норма їжі, яку вони отримували раніше, — зауважив начальник продовольчої служби військового інституту майор Дмитро Коншин.

До речі, відтепер начальник продовольчої служби — це водночас і менеджер, і перевіряльник якості харчування, і ресторатор, і керівник персоналу. Він особисто замовляє продукти. Меню розробляють усім колективом, враховуючи побажання курсантів. Заступники начальників факультетів з морально-психологічного забезпечення щотижня проводять анкетування серед курсантів щодо їхніх гастрономічних уподобань. Так само можна висловити скарги чи пропозиції. На початку нового тижня курсантська їдальня частує майбутніх офіцерів національними стравами. На вибір подають борщ, супи або солянку, гречку чи перлову кашу. М’ясні страви постійно змінюються: відбивні, тушковане м’ясо з овочами, запечена курка. Ввечері подають рибу, приготовану за різною рецептурою. Постійними стравами стали салати із свіжих овочів тощо. Любо смакувати стравами, які по-справжньому нагадують домашню мамину кухню.

АрміяInform #очимаАрміяInform : як харчуються курсанти ВІТІ …