Тверезість — це вибір сильних духом

Добавлено: 20.09.2019 Переглянуто: 881

В рамках інформаційно-профілактичної діяльності «Тверезе військо», за підтримки голови Синодального управління військового духовенства митрополита Іоана (Яременко) та керівництва Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, відділу морально-психологічного забезпечення військового інституту із 16 по 19 вересня 2019 року було організовано 6 зустрічей для курсантів 1-4 курсів із заступником голови Всеукраїнської громадської організації «Рух «Твереза Україна» Юрієм Григоровичем Оробцем.

Курсанти ознайомилися з принципами тверезого способу життя та намагалися розібратися, чому його відсутність — це проблема, і ця проблема є соціально небезпечною в нашому суспільстві.

Юрій Оробець підкреслив, що тверезість - це стан психологічної гармонії, внутрішньої свободи від отруйних речовин, відсутність установок, позитивних думок, програм на споживання отруйних речовин і наявність в цілому критичного негативного відношення до використання будь-яких психоактивних, отруйних, наркотичних речовин для саморегуляції в будь-яких соціальних ситуаціях (свята, втрати, стреси і так далі).

Курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут підтримали гасло сучасної молоді: тверезість — це вибір сильних духом.