Подяки від керівництва українсько-американських навчань “Сі-Бриз-2019”

Добавлено: 19.09.2019 Переглянуто: 1091

Сьогодні мали велику честь вручити листи подяки курсантам факультету телекомунікаційних систем Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут від керівництва українсько-американських навчань “Сі-Бриз-2019” яке проходило в липні 2019 року , участь в яких брали близько 30 кораблів, 24 літаки та понад три тисячі військових із різних країн світу і не аби як пощастило взяти участь і курсантам інституту.

Той неоціненний досвід та знання який отримали курсанти на даних навчаннях, дозволить в подальшому використати під час написання кваліфікаційних робот та в подальшій службі.