Запрошуємо взяти участь у роботі науково-практичної конференції

Добавлено: 16.09.2019 Переглянуто: 2800

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі  XІІ науково-практичної конференції “Пріоритетні напрямки розвитку телекомунікаційних систем та мереж спеціального призначення. Застосування підрозділів, комплексів, засобів зв’язку та автоматизації в операції Об’єднаних сил”, яка відбудеться у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 14 – 15 листопада 2019 року.

МЕТА КОНФЕРЕНЦІЇ.

Аналіз стану та обмін досвідом з питань розробки, застосування та перспектив розвитку інформаційно-телекомунікаційних систем та мереж спеціального призначення з урахуванням досвіду операції Об’єднаних сил.

НАУКОВІ НАПРЯМКИ:

1. Інформаційні системи та мережі, системи підтримки прийняття рішень спеціального призначення.

2. Стан і розвиток автоматизованих систем управління військами та зброєю.

3. Проблеми захисту інформації в спеціальних інформаційно-комунікаційних системах.

4. Сучасні проблеми технічного та метрологічного забезпечення зв’язку.

5. Тенденції розвитку засобів зв’язку та автоматизації.

6. Бойове застосування систем зв’язку та автоматизації Збройних Сил України.

7. Напрями вдосконалення підготовки військових фахівців.

Додаткова інформація: Інформаційне повідомлення

СЕКЦІЇ ХІІ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ.

Секція № 1 Проблеми технічного забезпечення інформаційно-телекомунікаційних систем.

Секція № 2 Перспективи розвитку комплексів та систем зв’язку військового призначення.

Секція № 3 Стан і розвиток автоматизованих систем управління військами.

Секція № 4 Інфокомунікаційні системи та системи підтримки прийняття рішень.

Секція № 5 Бойове застосування частин та підрозділів зв’язку.

Секція № 6 Робототехнічні засоби та комплекси в ЗСУ. Перспективи розвитку телекомунікаційних аероплатформ.

Секція № 7 Проблеми захисту інформації та кібербезпеки в спеціальних інформаційно-телекомунікаційних системах.

Секція № 8 Проблеми технічного та метрологічного забезпечення інформаційно-телекомунікаційних систем військового призначення.

Секція № 9 Тема закрита.

Додаткова інформація: План проведення пленарного засідання