Можливість поринути в історичне минуле нашої Батьківщини!

Добавлено: 10.09.2019 Переглянуто: 1007

Курсанти Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відвідали Полтавський краєзнавчий музей, в якому курсанти ознайомилися з історією та експозиціями музею.

В сорока музейних залах Полтавського музею представлено понад 300 тисяч експонатів. В музеї виставлені колекції народної вишивки, ткацтва, килимарства, церковної атрибутики, археологічні, нумізматичні, найбільш унікальні зібрання полтавської писанки XIX-ХХ століть, давньоєгипетська колекція, група пам'яток античного і східного мистецтва. Створено експозицію «Унікальні предмети у зібранні Полтавського краєзнавчого музею». Діють виставки народного і професійного мистецтва.

Курсанти Військового коледжу із задоволенням поринути в історичне минуле нашої Батьківщини!