25 січня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ за адресою: Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту                         Інститут оголошує набір 2020 року до очної ад’юнктури. Детальна інформація - Наука -> Ад'юнктура і докторантура

Обмін досвідом з представниками НАТО з удосконалення систем управління та зв’язку

Добавлено: 09.09.2019 Переглянуто: 358

9 вересня на базі Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут в рамках реалізації завдань Трастового фонду НАТО з удосконалення системи командування, управління та зв’язку та обміну інформацією стартували Курси з оперативного планування зв’язку та інформаційних систем НАТО ( NATO CIS Operational Planning Coursel).

Передбачається, що представниками експертів НАТО із зв’язку та інформації продовж чотирьох днів у складі проектних груп будуть проведені заняття з представниками складових сектору безпеки і оборони України, військ зв’язку Збройних Сил України та інших силових відомств з Курсу оперативного планування зв’язку та інформаційних систем НАТО та ознайомлення їх з вимогами Альянсу до впровадження стандартів та процедур НАТО в процес планування військового зв’язку. Обміняються досвідом щодо створення ефективної системи управління сектору безпеки і оборони, побудови захищених інформаційно-телекомунікаційних мереж, нормативних та технічних питань формування системи ситуаційних центрів,підвищення рівня ситуаційної обізнаності командування та оперативного складу пунктів управління, створення ефективних організаційних структур (J-код НАТО) за стандартами та процедурами НАТО.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net