28 вересня 2019 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ за адресою: Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту                         Запрошуємо до участі у роботі ХІІ науково-практичної конференції “Пріоритетні напрямки розвитку телекомунікаційних систем та мереж спеціального призначення. Застосування підрозділів, комплексів, засобів зв’язку та автоматизації в операції Об’єднаних сил”, яка відбудеться 14 – 15 листопада 2019 року

Курси з організації електронного документування управлінської інформації

Добавлено: 04.09.2019 Переглянуто: 358

4 вересня 2019 року на базі Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут розпочали роботу курси підвищення кваліфікації з питань забезпечення та організації електронного документування управлінської інформації.

Підготовка на курсах здійснюється для особового складу, який використовує захищену СЕДО в структурних підрозділах командування Десантно-штурмових військ та військових частинах Десантно-штурмових військ та набуття умінь щодо виконання задач службової діяльності офіцерами та службовцями на відповідних посадах, діяльність яких пов'язана зі забезпеченням та організацією електронного документування управлінської інформації.

За результатами навчання кожен слухач (за умови успішного складення тестового контролю) отримає свідоцтво, яке засвідчить здобуті знання та вміння працювати на автоматизованих робочих місцях системи електронного документообігу Міністерства оборони України.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net