Урочистості з нагоди початку нового навчального року

Добавлено: 02.09.2019 Переглянуто: 1194

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут з урочистого шикування особового складу розпочався новий 2019-2020 навчальний рік.

Привітали  курсантів та офіцерів заступник начальника військ зв’язку Збройних Сил України генерал-майор Віктор Остапчук, начальник інституту полковник Євген Степаненко. – Я пишаюся тим, що багато талановитих молодих людей обирають професію офіцера-зв’язківця, захисника своєї Батьківщини. В цьому році  в стінах цього військового вишу розпочинають навчання майже 280 курсантів першого курсу, – сказав генерал-майор Віктор Остапчук.

Віримо, що новий навчальний рік стане роком нових звершень та перемог для наших курсантів.