25 січня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ за адресою: Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту                         Інститут оголошує набір 2020 року до очної ад’юнктури. Детальна інформація - Наука -> Ад'юнктура і докторантура

Урочистості з нагоди початку нового навчального року

Добавлено: 02.09.2019 Переглянуто: 605

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут з урочистого шикування особового складу розпочався новий 2019-2020 навчальний рік.

Привітали  курсантів та офіцерів заступник начальника військ зв’язку Збройних Сил України генерал-майор Віктор Остапчук, начальник інституту полковник Євген Степаненко. – Я пишаюся тим, що багато талановитих молодих людей обирають професію офіцера-зв’язківця, захисника своєї Батьківщини. В цьому році  в стінах цього військового вишу розпочинають навчання майже 280 курсантів першого курсу, – сказав генерал-майор Віктор Остапчук.

Віримо, що новий навчальний рік стане роком нових звершень та перемог для наших курсантів.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net