28 вересня 2019 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ за адресою: Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту                         Запрошуємо до участі у роботі ХІІ науково-практичної конференції “Пріоритетні напрямки розвитку телекомунікаційних систем та мереж спеціального призначення. Застосування підрозділів, комплексів, засобів зв’язку та автоматизації в операції Об’єднаних сил”, яка відбудеться 14 – 15 листопада 2019 року

Урочистості з нагоди початку нового навчального року

Добавлено: 02.09.2019 Переглянуто: 477

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут з урочистого шикування особового складу розпочався новий 2019-2020 навчальний рік.

Привітали  курсантів та офіцерів заступник начальника військ зв’язку Збройних Сил України генерал-майор Віктор Остапчук, начальник інституту полковник Євген Степаненко. – Я пишаюся тим, що багато талановитих молодих людей обирають професію офіцера-зв’язківця, захисника своєї Батьківщини. В цьому році  в стінах цього військового вишу розпочинають навчання майже 280 курсантів першого курсу, – сказав генерал-майор Віктор Остапчук.

Віримо, що новий навчальний рік стане роком нових звершень та перемог для наших курсантів.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net