УВАГА, до 31 жовтня 2021 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: (067) 555-87-37, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Черговий випуск курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації офіцерів-резервістів оперативного резерву ОР-2

Добавлено: 30.08.2019 Переглянуто: 775


Головним завданням Курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації офіцерів-резервістів оперативного резерву ОР-2 згідно вимог начальника військ зв’язку Збройних Сил України – начальника Головного управління зв’язку та інформаційних систем Генерального штабу є підвищення кваліфікації офіцерів зв’язку тактичної ланки управління, надання їм знань, умінь і практичних навичок для забезпечення якісної експлуатації сучасних засобів (комплексів) зв’язку.

Понад 75 офіцерів з усіх куточків України протягом місяця отримали теоретичні знання та пройшли навчання з питань забезпечення функціонування системи зв’язку Збройних Сил України.

До проведення курсів були залучені науково-педагогічні працівники кафедр: загальної тактики, бойового застосування підрозділів зв'язку, радіозв’язку і транспортних мереж. Слухачі отримали знання, уміння і практичні навички для виконання функціональних обов’язків за посадами.

За результатами курсу та успішним складанням комплексного екзамену офіцери отримали Свідоцтва про підвищення кваліфікації.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх