Черговий випуск курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації офіцерів-резервістів оперативного резерву ОР-2

Добавлено: 30.08.2019 Переглянуто: 775

Головним завданням Курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації офіцерів-резервістів оперативного резерву ОР-2 згідно вимог начальника військ зв’язку Збройних Сил України – начальника Головного управління зв’язку та інформаційних систем Генерального штабу є підвищення кваліфікації офіцерів зв’язку тактичної ланки управління, надання їм знань, умінь і практичних навичок для забезпечення якісної експлуатації сучасних засобів (комплексів) зв’язку.

Понад 75 офіцерів з усіх куточків України протягом місяця отримали теоретичні знання та пройшли навчання з питань забезпечення функціонування системи зв’язку Збройних Сил України.

До проведення курсів були залучені науково-педагогічні працівники кафедр: загальної тактики, бойового застосування підрозділів зв'язку, радіозв’язку і транспортних мереж. Слухачі отримали знання, уміння і практичні навички для виконання функціональних обов’язків за посадами.

За результатами курсу та успішним складанням комплексного екзамену офіцери отримали Свідоцтва про підвищення кваліфікації.