28 вересня 2019 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ за адресою: Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту                         Запрошуємо до участі у роботі ХІІ науково-практичної конференції “Пріоритетні напрямки розвитку телекомунікаційних систем та мереж спеціального призначення. Застосування підрозділів, комплексів, засобів зв’язку та автоматизації в операції Об’єднаних сил”, яка відбудеться 14 – 15 листопада 2019 року

Черговий випуск курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації офіцерів-резервістів оперативного резерву ОР-2

Добавлено: 30.08.2019 Переглянуто: 371

Головним завданням Курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації офіцерів-резервістів оперативного резерву ОР-2 згідно вимог начальника військ зв’язку Збройних Сил України – начальника Головного управління зв’язку та інформаційних систем Генерального штабу є підвищення кваліфікації офіцерів зв’язку тактичної ланки управління, надання їм знань, умінь і практичних навичок для забезпечення якісної експлуатації сучасних засобів (комплексів) зв’язку.

Понад 75 офіцерів з усіх куточків України протягом місяця отримали теоретичні знання та пройшли навчання з питань забезпечення функціонування системи зв’язку Збройних Сил України.

До проведення курсів були залучені науково-педагогічні працівники кафедр: загальної тактики, бойового застосування підрозділів зв'язку, радіозв’язку і транспортних мереж. Слухачі отримали знання, уміння і практичні навички для виконання функціональних обов’язків за посадами.

За результатами курсу та успішним складанням комплексного екзамену офіцери отримали Свідоцтва про підвищення кваліфікації.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net