25 січня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ за адресою: Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту                         Інститут оголошує набір 2020 року до очної ад’юнктури. Детальна інформація - Наука -> Ад'юнктура і докторантура

Урочисте відкриття обласного військово-патріотичного вишколу "Гарт"

Добавлено: 28.08.2019 Переглянуто: 573

27 серпня з метою національно-патріотичного виховання молоді, на базі нашого вишу відбулося урочисте відкриття заходу військово-патріотичного вишколу "Гарт".

Учасниками заходу стали вихованці військово-патріотичних клубів, молодіжних громадських організацій, об’єднань, що працюють в галузі військово-патріотичного виховання  та активна молодь – 50 юнаків та дівчат, які мріють виконувати військовий обов’язок і нести службу у Збройних Силах України та інших військових формуваннях, а також здобути вищу освіту у навчальному закладі, що готує військових фахівців.

По завершенню урочистої частини для учасників військо-патріотичного вишколу було організовано знайомство із навчально-матеріально базою нашого інституту.

Учасники заходу отримали велику кількість позитивних емоцій, поринувши в курсантське життя.

.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net