Урочисте відкриття обласного військово-патріотичного вишколу "Гарт"

Добавлено: 28.08.2019 Переглянуто: 1486

27 серпня з метою національно-патріотичного виховання молоді, на базі нашого вишу відбулося урочисте відкриття заходу військово-патріотичного вишколу "Гарт".

Учасниками заходу стали вихованці військово-патріотичних клубів, молодіжних громадських організацій, об’єднань, що працюють в галузі військово-патріотичного виховання  та активна молодь – 50 юнаків та дівчат, які мріють виконувати військовий обов’язок і нести службу у Збройних Силах України та інших військових формуваннях, а також здобути вищу освіту у навчальному закладі, що готує військових фахівців.

По завершенню урочистої частини для учасників військо-патріотичного вишколу було організовано знайомство із навчально-матеріально базою нашого інституту.

Учасники заходу отримали велику кількість позитивних емоцій, поринувши в курсантське життя.

.