Вступні лекції для курсантів-першокурсників ВІТІ

Добавлено: 19.08.2019 Переглянуто: 1053

Уже за плечима залишилась хвилююча участь у вступній кампанії до Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, первинна військово-професійна підготовка та урочистий захід складання Військової присяги на вірність українському народові, і сьогодні Ви – щасливі курсанти-першокурсники!

Начальником навчального відділу та начальниками факультетів проведено вступні лекції, на яких ознайомлено особовий склад з історією інституту, доведено вимоги освітнього процесу та організацію навчання на факультетах. У лекції було представлено огляд кафедр, на яких будуть навчатися сьогоднішні першокурсники впродовж п’яти років, дисциплін і предметів, коротке знайомство з викладачами.

Вступні лекції допомогли курсантам-першокурсникам краще усвідомити, що їх чекає під час навчання у провідному військовому виші.