25 січня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ за адресою: Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту                         Інститут оголошує набір 2020 року до очної ад’юнктури. Детальна інформація - Наука -> Ад'юнктура і докторантура

Курсанти-першокурсники ВІТІ урочисто склали Військову присягу на вірність українському народові

Добавлено: 17.08.2019 Переглянуто: 1151

17 серпня 2019 року 259 курсантів Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут склали присягу на вірність українському народові.

Цей визначний день, хлопці та дівчата, які стали курсантами-зв’язківцями назавжди закарбували у своїй пам’яті та серцях слова - Я присягаю ніколи не зрадити народу України, а напис на стрічці Почесного прапору інституту «Батьківщина і честь» - стали для них подальшим девізом їхньої служби.

Курсанти із складанням присяги привітав начальник інституту полковник Євген Степаненко та перший заступник начальника Військ зв’язку Збройних Сил України генерал-майор Віктор Остапчук, який побажав, щоб у будь якому прагненні курсантів завжди супроводжувала удача, а близькі люди щиро пишалися ними.

Капелан окремого президентського полку ім. гетьмана Богдана Хмельницького Ієрей Андрій освятив курсантів та благословив їх на подальше проходження навчання у нашому виші.

Завершився ритуал складання Військової присяги урочистим маршем та привітаннями батьків.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net