28 вересня 2019 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ за адресою: Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту                         Запрошуємо до участі у роботі ХІІ науково-практичної конференції “Пріоритетні напрямки розвитку телекомунікаційних систем та мереж спеціального призначення. Застосування підрозділів, комплексів, засобів зв’язку та автоматизації в операції Об’єднаних сил”, яка відбудеться 14 – 15 листопада 2019 року

Курсанти-першокурсники ВІТІ урочисто склали Військову присягу на вірність українському народові

Добавлено: 17.08.2019 Переглянуто: 970

17 серпня 2019 року 259 курсантів Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут склали присягу на вірність українському народові.

Цей визначний день, хлопці та дівчата, які стали курсантами-зв’язківцями назавжди закарбували у своїй пам’яті та серцях слова - Я присягаю ніколи не зрадити народу України, а напис на стрічці Почесного прапору інституту «Батьківщина і честь» - стали для них подальшим девізом їхньої служби.

Курсанти із складанням присяги привітав начальник інституту полковник Євген Степаненко та перший заступник начальника Військ зв’язку Збройних Сил України генерал-майор Віктор Остапчук, який побажав, щоб у будь якому прагненні курсантів завжди супроводжувала удача, а близькі люди щиро пишалися ними.

Капелан окремого президентського полку ім. гетьмана Богдана Хмельницького Ієрей Андрій освятив курсантів та благословив їх на подальше проходження навчання у нашому виші.

Завершився ритуал складання Військової присяги урочистим маршем та привітаннями батьків.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net