21 грудня 2019 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ за адресою: Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту

Спортивне свято під час ПВПП

Добавлено: 11.08.2019 Переглянуто: 496

Сьогодні на території табірного збору ПВПП розгорнулись справжні спортивні баталії, які організувала адміністрація ПВПП разом з кафедрою фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту інституту.

В переліку змагань були: волейбол, футбол, перетягування канату, підтягування на перекладені і весела естафета.

«Дані види змагань загартовують фізично особовий склад, і позитивно впливають на згуртованість особового складу»- зазначив заступник керівника ПВПП з моральною-психологічного забезпечення майор Антон Ланко.

Традиційно під час підведення підсумків команди та курсанти, що зайняли призові місця, були нагороджені призами.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net