21 грудня 2019 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ за адресою: Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту

Урочистий ритуал вручення зброї першокурсникам вишу

Добавлено: 06.08.2019 Переглянуто: 783

5 серпня 2019 року на базі батальйону забезпечення навчального процесу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відбувся урочистий ритуал вручення зброї першокурсникам вишу.

Привітав воїнів-зв’язківців із знаменною в їхньому житті подією та довів наказ начальника Військового інституту «Про закріплення озброєння та техніки» заступник начальника інституту полковник Віталій Тарасов.

По завершенню церемонії всі першокурсники у складі своїх підрозділів пройшли урочистим маршем, продемонструвавши гідний стройовий вишкіл який вони отримали за короткий час навчання.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net