Урочистий ритуал вручення зброї першокурсникам вишу

Добавлено: 06.08.2019 Переглянуто: 640

5 серпня 2019 року на базі батальйону забезпечення навчального процесу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відбувся урочистий ритуал вручення зброї першокурсникам вишу.

Привітав воїнів-зв’язківців із знаменною в їхньому житті подією та довів наказ начальника Військового інституту «Про закріплення озброєння та техніки» заступник начальника інституту полковник Віталій Тарасов.

По завершенню церемонії всі першокурсники у складі своїх підрозділів пройшли урочистим маршем, продемонструвавши гідний стройовий вишкіл який вони отримали за короткий час навчання.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net