21 грудня 2019 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ за адресою: Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту

Для першокурсників наметового містечка відбувся концерт в польових умовах

Добавлено: 05.08.2019 Переглянуто: 566

Основою програми Первинної військово – професійної підготовки Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут є не лише практика загально-військових дисциплін, адже духовне та культуролигічне забезпечення військовослужбовців є не менш важливою складовою для виховання справжнього офіцера.

Сьогодні, під час проведення у наметовому таборі ПВПП ВІТІ вихідного дня, завдяки творчому колективу Центрального будинку офіцерів Збройних Сил України, було організовано та розгорнуто польовий концертний майданчик. Тут, разом із артистами курсанти-першокурсники по справжньому відпочили, наспівались та натанцювались доволі.

Від такого активного творчого спілкування абсолютно усі присутні отримали тільки позитивні емоції. А майстрам музично-естрадної справи за їх чудовий неперевершений концерт курсанти подарували польові квіти і бурхливі оплески!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net