У ВІТІ імені Героїв Крут розпочалися збори з резервістами

Добавлено: 01.08.2019 Переглянуто: 380

Сьогодні на базі Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут стартували місячні збори резервістів другої черги (ОР2). Понад 65 офіцерів з усіх куточків України протягом місяця відновлюватимуть теоретичні знання та проходитимуть навчання з питань забезпечення функціонування системи зв’язку Збройних Сил України.

Головною метою програми фахової підготовки резервістів офіцерського складу є ознайомлення офіцерів – зв’язківців із новими зразками як українських, так і зарубіжних засобів зв’язку, вдосконалення практичних навичок з експлуатації сучасних військових засобів (комплексів) зв'язку.

Кінцевою метою фахової підготовки резервістів офіцерського складу є оволодіння індивідуальними стандартами підготовки та здобуття навичок управління підрозділами зв'язку під час виконання ними завдань за призначенням.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net