Першокурсників Військового інституту телекомунікацій та інформатизації загартовують у навчально-польовому таборі

Добавлено: 30.07.2019 Переглянуто: 989

Обравши професію офіцера-зв’язківця, та вступивши до військового вишу, першокурсники Військового інституту телекомунікацій та інформатизації нині проходять етапи первинної військово-професійної підготовки.

У польових умовах курсанти загартовують свій дух, опановують первинні навички військової справи.

Цей навчальний тиждень розпочато з освоєння знань з вогневої підготовки, РХБ захисту та відповідно фізичної підготовки, адже як прийнято у нас в здоровому тілі - здоровий дух.

Наголос робиться саме на практичну підготовку, на проведення якої відводиться близько 70 відсотків навчального часу.