Aselsan більше підходять ЗСУ

Добавлено: 23.07.2019 Переглянуто: 903

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут за участю начальника військ зв’язку - начальника Головного управління зв’язку та інформаційних систем ГШ ЗС України генерал-лейтенанта Володимира Рапка була проведена демонстрація зустрічної роботи радіостанцій виробництва Aselsan та Motorola в режимі DMR.

Фахівцями кафедри радіозв’язку факультету Телекомунікаційних систем інституту було створено файли конфігурації, запрограмовано радіозасоби, та розгорнуто робоче місце, на якому продемонстрували сумісну роботу радіостанцій Aselsan та Motorola в режимі DMR, що дасть в подальшому можливість підвищити ефективність управління в міжвидових угрупуваннях військ (сил) Збройних Сил України.