Мовне тестування з визначення стандартизованих мовленнєвих рівнів (СМР-1, 2) у ВКСС ВІТІ

Добавлено: 16.07.2019 Переглянуто: 825

У період з 9 по 10 липня 2019 року у Військовому коледжі сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації проведене мовне тестування з визначення стандартизованих мовленнєвих рівнів (СМР-1, 2) за стандартами НАТО STANAG 6001 курсантів 2 курсу Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікації та інформації.

За результатами мовного тестування Свідоцтво про визначення рівня володіння іноземною мовою СМР-1 отримали 14 курсантів Військового коледжу.

У порівнянні з тестуванням курсантів-випускників 2019 року цього разу курсанти показали значно кращі результати володіння іноземною мовою на рівні СМР-1. Це стало можливим завдяки високій мотивації військовослужбовців та сумісній кропіткій праці викладача і курсантів. Починаючи з березня 2019 року по липень 2019 року, факультативно за окремим планом затвердженим начальником коледжу у часи самостійної роботи під керівництвом викладача проводилися додаткові заняття за типовими тестовими завданнями.

Керівництво Військового інституту та коледжу розуміє важливість якісної підготовки курсантів з англійської мови і приведення її у відповідність з міжнародними стандартами та сучасними потребами щодо забезпечення мовної взаємосумісності частин та підрозділів Збройних Сил України з військовими формуваннями міжнародних організацій та країн-партнерів НАТО.