Запрошуємо до участі у роботі ХІІ науково-практичної конференції “Пріоритетні напрямки розвитку телекомунікаційних систем та мереж спеціального призначення. Застосування підрозділів, комплексів, засобів зв’язку та автоматизації в операції Об’єднаних сил”, яка відбудеться 14 – 15 листопада 2019 року                         30 листопада 2019 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ за адресою: Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту

Практичні заняття зі студентами випускного курсу кафедри військової підготовки ВІТІ

Добавлено: 10.07.2019 Переглянуто: 409

Під час навчального збору випускного курсу кафедри військової підготовки Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут на базі однієї з військових частин зв’язку організовано та проведено показове заняття по розгортанню окремих елементів пункту управління та вузла зв'язку. Під час якого слухачі ознайомились з новітніми зразками військової техніки та засобів зв’язку.

Для випускників, які здобувають військово-облікову спеціальність “Соціальна психологія”, проведено практичне заняття з розгортання похідного автоклубу (ПАК – 65/70) та станції озвучування (СОЗ – 1103). В ході заняття слухачі ознайомились з мобільними технічними засобами пропаганди та їх широким спектром практичних спроможностей для вирішення завдань морально-психологічного забезпечення військ та практично виконали налаштування трансляції відео та аудіо сигналів, забезпечили прийом супутникового ефірного телебачення та трансляцію радіопередач через акустичну систему.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net