У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут стартували перші випробування з кандидатами для навчання

Добавлено: 10.07.2019 Переглянуто: 708

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут  розпочались вступні випробування для абітурієнтів, які виявили бажання здобувати вищу освіту у престижному навчальному закладі. По завершенню іспитів, відібрані приймальною комісією абітурієнти одягнуть курсантські однострої та відбудуть на польовий полігон батальйону забезпечення навчального процесу інституту для проходження початкової військової підготовки.

Першим екзаменом став профвідбір – попереднє вивчення індивідуально – психологічних якостей кандидатів для навчання. Побажаємо всім абітурієнтам у ці напружені дні впевненості та максимальної самовіддачі. Для багатьох цей крок – іспит на мужність, подолання першого шляху до офіцерських зірок!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net