Запрошуємо до участі у роботі ХІІ науково-практичної конференції “Пріоритетні напрямки розвитку телекомунікаційних систем та мереж спеціального призначення. Застосування підрозділів, комплексів, засобів зв’язку та автоматизації в операції Об’єднаних сил”, яка відбудеться 14 – 15 листопада 2019 року                         30 листопада 2019 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ за адресою: Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту

Добавлено: 09.07.2019 Переглянуто: 451

Курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації залучені до виконання завдань зі зв'язку під час проведення командно-штабного тренування з органами управління логістики органів військового управління ЗС України.

Під час виконання завдань майбутні офіцери на силах та засобах польової компоненти Військового інституту відпрацюють питання розгортання та підготовки до застосування комплексної апаратної зв'язку. Практично відпрацюють функціональні обов'язки за посадами на вузлі зв'язку пункту управління.

Це дозволить забезпечити зв'язок та надати відповідні сервіси в ході проведення командно-штабного тренування. Вдосконалити практичні навички курсантів з експлуатації засобів супутникового зв'язку (Tooway), новітніх засобів телекомунікацій, розгортання абонентської мережі відкритої ІР-телефонії, системи обміну службової інформації, відеоконференцзв'язку, АСУ “Дніпро”, АТС-2.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net